Jesteś tutaj

Szkolenie „Podatek od towarów i usług oraz Podatek dochodowy od osób prawnych, zmiany w 2019 roku oraz w 2020 roku”

Zapraszamy właścicieli firm, księgowych, dyrektorów finansowych, pracowników i właścicieli biur rachunkowych, kancelarii podatkowych na szkolenie pt: „Podatek od towarów i usług oraz Podatek dochodowy od osób prawnych, zmiany w 2019 roku oraz w 2020 roku”które odbędzie się 12 listopada 2019 roku w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów
Czas trwania szkolenia: 1 dzień w godzinach 09:00-15.00.
Cena szkolenia: 300,00 zł brutto/ pierwszy uczestnik szkolenia,  280,00 zł brutto/ drugi i kolejny uczestnik szkolenia.
W cenie szkolenia zapewniamy komplet materiałów dydaktycznych, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu wystawiane imiennie dla każdego uczestnika szkolenia.
Szkolenie poprowadzi: Małgorzata Rzeszutek – właściciel kancelarii podatkowej, doradca podatkowy zajmująca się na co dzień audytami podatkowymi, specjalista w prawie podatkowym i dziedzinach pokrewnych, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, doktorantka w zakresie prawa handlowego, wiedza i doświadczenie to wieloletnia praktyka w spółkach audytorskich, praca dydaktyczna w szkołach wyższych oraz przeprowadzanie audytów podatkowych w spółkach podlegających badaniu sprawozdań finansowych. Autorka publikacji w zakresie podatku dochodowego i podatku VAT.
Na zgłoszenia czekamy do 04.11.2019 r.  do godziny 15.00