Jesteś tutaj

Zapraszamy na szkolenie "Ochrona danych od A do Z po wejściu w życie Rozporządzenia RODO"

Zapraszamy administratorów danych osobowych, właścicieli i pracowników firm oraz instytucji przetwarzających dane o charakterze danych osobowych na szkolenie pt: Ochrona danych od A do Z po wejściu w życie Rozporządzenia RODO, które odbędzie się 27 lutego 2018 roku w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów.
Czas trwania szkolenia: 1 dzień w godzinach 09:00-15.00.
Cena szkolenia: 300,00 zł brutto/ pierwszy uczestnik szkolenia,  280,00 zł brutto/ drugi i kolejny uczestnik szkolenia
W cenie szkolenia zapewniamy komplet materiałów dydaktycznych, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.
Szkolenie poprowadzi: Tomasz Gzela – prawnik, długoletni pracownik Izby Skarbowej, specjalista w prawie ochrony danych osobowych, autor publikacji w zakresie kontroli GIODO, wykładowca akademicki.
25 maja 2018 r. zaczną obowiązywać przepisy unijnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), które zastąpi obowiązującą w Polsce ustawę o ochronie danych osobowych, a w skali europejskiej (obszaru EOG) – Dyrektywę 95/46/WE. Jak przygotować podmiot do tych zmian?

Formularz zgłoszeniowy, szczegółowy program szkolenia dostępne są na stronie www.socp.info.pl   oraz w biurze Stowarzyszenia OCP.
Program szkolenia może zostać dostosowany do potrzeb zgłaszających. W takim przypadku prosimy o wpisanie na formularzu zgłoszeniowym zagadnień jakie wykładowca powinien omówić szczegółowo lub dodatkowo.

Na zgłoszenia czekamy do 19.02.2018 r.  do godziny 15.00

                                              Zapraszamy!