Jesteś tutaj

Szkolenie pt. „Ochrona danych osobowych po zmianach w 2015 roku”

Zapraszamy pracowników i właścicieli firma zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych ich zabezpieczeniem oraz odpowiedzialnych za ich ochronę
na szkolenie:
pt. „Ochrona danych osobowych po zmianach w 2015 roku”
które odbędzie się 28 maja 2015 roku w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów  
Czas trwania szkolenia: 1 dzień w godzinach 09:00-15.30.
Cena szkolenia: 250,00 zł brutto/uczestnik szkolenia
W cenie szkolenia zapewniamy komplet materiałów dydaktycznych, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.
Szkolenie poprowadzi:

  • Tomasz Gzela - prawnik, długoletni pracownik Izby Skarbowej, specjalista w prawie ochrony danych osobowych,  autor publikacji w zakresie kontroli GIODO, wykładowca akademicki,
  • Małgorzata Rzeszutek – właściciel kancelarii podatkowej, doradca podatkowy zajmujący się na co dzień audytami podatkowymi , absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, wiedza i doświadczenie to wieloletnia praktyka w spółkach audytorskich, praca dydaktyczna w szkołach wyższych oraz przeprowadzanie audytów podatkowych w spółkach podlegających badaniu sprawozdań finansowych . Autorka publikacji w zakresie podatku dochodowego.

Cel szkolenia: zapoznanie słuchaczy z nowymi uregulowaniami prawnymi obowiązującymi od 1 stycznia 2015 r. dotyczącymi ochrony danych osobowych.
Wszystkie podmioty i instytucje, które przetwarzają dane osobowe klientów, odbiorców a także własnych pracowników są zobowiązane do prowadzenia dokumentacji związanej z ochroną danych osobowych. Za nieprzestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych firmy mogą ponieść konsekwencje finansowe lub karne.
Formularz zgłoszeniowy, szczegółowy program szkolenia dostępne są na stronie www.socp.info.pl oraz w biurze Stowarzyszenia OCP.

Program szkolenia może zostać dostosowany do potrzeb zgłaszających. W takim przypadku prosimy o wpisaniu na formularzu zgłoszeniowym zagadnień jakie wykładowca powinien omówić szczegółowo.
Na zgłoszenia czekamy do 22 maja 2015 r. do godziny 14.00

Zapraszamy !