Jesteś tutaj

Ogólnopolski konkurs dla przedsiębiorców „Nakręć się na biznes”.

W imieniu Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości informujemy  o ogólnopolskim konkursie dla przedsiębiorców „Nakręć się na biznes”.
Aby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o główną nagrodę – 50 000 zł, wystarczy prowadzić działalność gospodarczą – minimum 6 miesięcy,  mieć dobry pomysł na rozwój biznesu i zaprezentować go w postaci krótkiej videowizytówki.
Każdy uczestnik powinien również przygotować biznesplan a następnie wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: http://nakrecsienabiznes.com.pl
Twoja Inicjatywa! Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości to organizacja zajmująca się szerokim obszarem działań skierowanych do początkujących przedsiębiorców jak również tych doświadczonych, prowadzących własną firmę już od jakiegoś czasu.
Fundacja została powołana w 2013 roku a jej celem jest wsparcie szeroko rozumianej przedsiębiorczości i szerzenia idei samozatrudnienia.
Dodatkowe informacje znajdują się w załączonej informacji prasowej.Dodatkowo wszelkich informacji związanych z konkursem udziela Pani Joanna Guz Koordynator d. Rozwoju i Marketingu tel. 723 333 398, e-mail: joanna.guz@twoja-inicjatywa.pl, www.twoja-inicjatywa.pl