Jesteś tutaj

Szkolenie pt. „Zamknięcie roku w ujęciu bilansowym i podatkowym”

Zapraszamy pracowników działów finansowych, głównych księgowych, pracowników i właścicieli biur rachunkowych, kancelarii podatkowych
na szkolenie:

pt. „Zamknięcie roku w ujęciu bilansowym i podatkowym”

które odbędzie się 29 września 2015 roku 
w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości
ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów

Czas trwania szkolenia: 1 dzień w godzinach 09:00-15.00.

Cena szkolenia: 250,00 zł brutto / uczestnik szkolenia

W cenie szkolenia zapewniamy komplet materiałów dydaktycznych, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Szkolenie poprowadzi:
Małgorzata Rzeszutek – właściciel kancelarii podatkowej, doradca podatkowy zajmująca się na co dzień audytami podatkowymi, specjalista w prawie podatkowym i dziedzinach pokrewnych, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, doktorantka w zakresie prawa handlowego, wiedza i doświadczenie to wieloletnia praktyka w spółkach audytorskich, praca dydaktyczna w szkołach wyższych oraz przeprowadzanie audytów podatkowych w spółkach podlegających badaniu sprawozdań finansowych. Autorka publikacji w zakresie podatku dochodowego i podatku VAT.

Cel szkolenia: przedstawienie praktycznych aspektów związanych z zamknięciem roku podatkowego w kontekście zarówno prawa rachunkowego jak i podatków dochodowych (CIT oraz PIT) oraz podatku VAT. Szkolenie będzie uwzględniało zmiany przepisów, które nastąpiły w 2015 r. oraz wchodzące w życie z dniem 1 stycznia 2016 r. w kontekście zamknięcia roku podatkowego.  

Metoda szkolenia: wykład oraz warsztaty w oparciu o praktykę i zgłaszane drogą elektroniczną i w trakcie szkolenia przypadki.

Formularz zgłoszeniowy, szczegółowy program szkolenia dostępne są na stronie www.socp.info.pl oraz w biurze Stowarzyszenia OCP.

Program szkolenia może zostać dostosowany do potrzeb zgłaszających. W takim przypadku prosimy o wpisaniu na formularzu zgłoszeniowym zagadnień jakie wykładowca powinien omówić szczegółowo lub dodatkowo.
Na zgłoszenia czekamy do 22 września 2015 r. do godziny 15.00

 Zapraszamy !