Jesteś tutaj

Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w template_preprocess_views_nivo_slider_view() (linia 46 z /home/klient.dhosting.pl/kallosz/socp.info.pl/sites/all/modules/views_nivo_slider/views_nivo_slider.module).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w template_preprocess_views_nivo_slider_view() (linia 47 z /home/klient.dhosting.pl/kallosz/socp.info.pl/sites/all/modules/views_nivo_slider/views_nivo_slider.module).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w template_preprocess_views_nivo_slider_view() (linia 48 z /home/klient.dhosting.pl/kallosz/socp.info.pl/sites/all/modules/views_nivo_slider/views_nivo_slider.module).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w template_preprocess_views_nivo_slider_view() (linia 49 z /home/klient.dhosting.pl/kallosz/socp.info.pl/sites/all/modules/views_nivo_slider/views_nivo_slider.module).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w template_preprocess_views_nivo_slider_view() (linia 50 z /home/klient.dhosting.pl/kallosz/socp.info.pl/sites/all/modules/views_nivo_slider/views_nivo_slider.module).

Komercjalizacja Osiągnięć Naukowych – Projekt dla Pracowników Naukowych

 
Komercjalizacja Osiągnięć Naukowych – Projekt dla Pracowników Naukowych
 
Szanowni Państwo,
 
Obecnie jest realizowany ogólnopolski projekt „Komercjalizacja drogą do sukcesu”, w ramach którego można skorzystać z  profesjonalnie przygotowanych szkoleń z zakresu komercjalizacji osiągnięć naukowych, a także zarządzania projektami badawczymi. Osoby, które ukończą szkolenia mogą skorzystać z wyjazdów studyjnych do Instytutu im. Fraunhofera oraz płatnych staży naukowych w Polsce, Niemczech lub we Francji. Szkolenia będą prowadzone przez kierowników projektów, specjalistów z zakresu zarządzania projektami badawczo-rozwojowymi.
 
Aktualne informacje znajdą Państwo na stronie:
http://komercjalizacja.cl-consulting.com.pl
 
 
Kontakt
Weronika Burman
C.L. Consulting i Logistyka
tel. 71 324 68 42 wew. 172
komercjalizacja.cl-consulting.com.pl
 
Szczegółowe informacje nt. projektu KOMERCJALIZACJA DROGĄ DO SUKCESU oraz dokumenty rekrutacyjne znajdą Państwo na stronie www.komercjalizacja.cl-consulting.com.pl